Get Adobe Flash player
  Urząd Gminy Siennica Różana
Siennica Różana 265 A
22-304 Siennica Różana 
    tel. 82 575-92-81
fax. 82 575-99-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Godziny urzędowania:
poniedziałek-piątek 7.30-15.30
Konto: 83 8200 1021 2003 2100 0606 0029
                                          Biuletyn
Informacji
Publicznej
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 63

Rok 2006

IV Gminny Opłatek Ludowy

Z inicjatywy Wójta Gminy Siennica Różana oraz Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Siennickiej w dniu 7 stycznia 2006r. odbył się IV Gminny Opłatek Ludowy.
Rozpoczęło się od spotkania członków Stowarzyszenia oraz władz samorządowych w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Siennica Różana.

Czytaj więcej...

Dla ratowania życia

W dniu 1 lutego 2006 roku w Oddziale Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Chełm ul. Szpitalna 53 strażacy oraz członkowie Forum Młodych Ludowców z Gminy Siennica Różana oddali krew, niezbędną dla ratowania życia ludzkiego.
Poniżej fotografie.

Czytaj więcej...

VII Edycja Narodowego Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku"

Gmina Siennica Różana w dniu 3 lutego 2006r. w Warszawie odebrała Certyfikat oraz statuetkę MECENASA POLSKIEJ EKOLOGII.
Swój sukces zawdzięczamy kompleksowemu działaniu na rzecz ochrony środowiska naturalnego, w którym na co dzień żyjemy oraz dobrze rozbudowanej infrastrukturze technicznej, na którą składają się:

  • wodociągi,
  • gazyfikacja,
  • telekomunikacja,
  • sieć energetyczna,
  • kanalizacja,
  • zbiornik retencyjny,
  • gminne składowisko odpadów,
  • wdrażany system segregacji odpadów.

Czytaj więcej...

II Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 8 lutego 2006 r. z inicjatywy Zarządu Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Siennicy Różanej oraz Wójta Gminy Siennica Różana odbył się II Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

Czytaj więcej...

Dzień Kobiet w Gminie

W dniu 8 marca 2006 roku obchodziliśmy Dzień Kobiet. Święto odbyło się w Urzędzie Gminy. W uroczystości wzięły udział przedstawicielki z całej gminy Siennica Różana.
Dzieci z Gimnazjum Publicznego w Siennicy Różanej uświetniły całą uroczystość.

Czytaj więcej...

VIII Zjazd Oddziału Gm. ZOSP RP

W dniu 28.04.2006 roku w Urzędzie Gminy Siennica Różana odbył się VIII Zjazd Oddzału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Na zjeździe dokonano oceny działalności Związku za ostatnią pięcioletnią kadencję oraz dokonano wyboru nowych władz Związku.

Czytaj więcej...

Międzygminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

Dnia 18 czerwca 2006 r. odbyły się Międzygminne Zawody Sportowo - Pożarnicze w Kraśniczynie.
Z terenu Gminy Siennica Różana wzięły udział wszystkie jednostki OSP, 8 jednostek w tym 72 strażaków.

Czytaj więcej...

Zawody wędkarskie na zbiorniku w Siennicy Różanej

Dnia 01.06.2006r. na zbiorniku wodnym w Siennicy Różanej odbyły się spławikowe zawody wędkarskie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

Czytaj więcej...

80-cio lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagrodzie

Dnia 2 lipca 2006 r. odbyły się uroczystości związane z obchodem 80-cio lecia działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Zagrodzie. Święto druhów strażaków odbyło się przy remizie OSP w Zagrodzie.

Czytaj więcej...

Powiatowe Święto Plonów "Siennica Różana 2006"

Dnia 28 sierpnia 2006 r. w Siennicy Różanej na boisku sportowym "Znicz" odbyło się wielkie święto - Powiatowe Święto Ludowe Siennica Różana 2006 r.

Organizatorami uroczystości byli Starosta Krasnostawski Janusz Szpak oraz Wójt Gminy Siennica Różana.

Czytaj więcej...

Rej tu grał - Siennica Różana 2006

24 września 2006 r. w Siennicy Różanej znów było głośno o Miikołaju Reju. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Siennickiej tego dnia finalizowało swoje bieżące poszukiwania związków Siennicy Różanej z życiem i twórczością Mikołaja Reja Plenerowym Zdarzeniem Rejowym pod hasłem "Rej tu grał - Siennica Różana 2006". To już druga edycja projektu "Z Rejem do Siennicy"

Czytaj więcej...

Spotkanie w jesiennym parku

Zgodnie z sensem powiedzenia, gdzie śpiew i muzyka, tam gromadzą się dobrzy ludzie, dnia 8 października 2006 r. przy ognisku w jesiennym parku zgromadzili się Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Siennickiej i członkowie Koła Gospodyń Wiejskich z Siennicy Różanej.
Nikt lepiej nie zaprezentuje śpiewu i muzyki jak środowisko artystyczne z naszej gminy, a więc Zespół Śpiewaczy "Słowianki" z Baraków, Kapela "Siennica", Chór Mieszany "Echo" z Woli Siennickiej, Żeński Zespół Ludowy "Sienniczanki", pani Krystyna Winiarczyk.

Czytaj więcej...

Oddanie do użytku drogi zmodernizowanej w ramach programu PHARE 2003 SSG

26 października 2006 roku w Gminie Siennica Różana odbyło przekazanie do użytku drogi zmodernizowanej w ramach programu PHARE 2003 SSG.
Przekazanie rozpoczęło się od spotkania w Urzędzie Gminy Siennica Różana.
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych w Krasnymstawie, Promost Consulting Rzeszów, firma STRABAG, PBDM Mińsk Mazowiecki, Powiatowego Urzędu Pracy w Krasnymstawie.

Czytaj więcej...

88 Rocznica Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2006 roku odbyła się uroczystość związana z obchodami 88 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uroczystości przewodzili: Wójt Gminy Siennica Różana, Parafia p.w. WNMP w Siennicy Różanej oraz Gminne Koło Kombatantów i Więźniów Politycznych RP w Siennicy Różanej.

Czytaj więcej...

Najlepsza Gmina Lubelszczyzny 2006

Kapituła Rankingu Gmin Lubelszczyzny przyznała nam w Rankingu Gmin Lubelszczyzny 2006 III miejsce w kategorii gminy wiejsckie.

Czytaj więcej...