Get Adobe Flash player
  Urząd Gminy Siennica Różana
Siennica Różana 265 A
22-304 Siennica Różana 
    tel. 82 575-92-81
fax. 82 575-99-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Godziny urzędowania:
poniedziałek-piątek 7.30-15.30
Konto: 83 8200 1021 2003 2100 0606 0029
                                          Biuletyn
Informacji
Publicznej

Ostatnio dodane

Gmina Siennica Różana "Pozytywnie Zakręcona"

Galę Finałową Ogólnopolskiego Konkursu o Tytuł Honorowy „Pozytywnie Zakręcony” prowadził Maciej Orłoś - znany redaktor Teleekspresu. Późnym popołudniem 21 maja 2013 roku Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika” gościł finalistów konkursu, a wśród nich siennicką delegację z wójtem Leszkiem Proskurą na czele. Po raz kolejny doceniono aktywność gminy Siennica Różana, która nagrodzona została obok gminy Wąchock w kategorii Jednostki Samorządu Terytorialnego, w dowód uznania dla osiągnięć w zakresie pozytywnie zakręconych działań na rzecz własnej małej Ojczyzny i Regionu.

Statuetkę przedstawiającą „zakręconego” ślimaka oraz okolicznościowy certyfikat ważny 36 miesięcy podpisała w imieniu kapituły popularna piosenkarka Danuta Błażejczyk i przewodniczący Jerzy Jabłonka. Konkurs „Pozytywnie Zakręcony” rozpatrywany był w kilku kategoriach takich jak: ludzie, instytucje, samorządy, produkty, wydarzenia i usługi. Odbywał się po raz pierwszy, a realizatorem tego cennego społeczno-kulturalnego projektu była Firma AM-Ekspert Jerzy Jabłonka z Puław.

Galę uświetnił recital Danuty Błażejczyk i Mariana Opani, a statuetkę „Pozytywnie Zakręcony” od dzisiaj będzie można obejrzeć w galerii nagród w Urzędzie Gminy Siennica Różana jako dowód uznania za wspieranie pozytywnych wartości i przedsięwzięć w rodzaju Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Wakacyjnej Akademii Reportażu, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Siennickiej, Teatru Pokoleń i całej plejady zespołów artystycznych.