Get Adobe Flash player
  Urząd Gminy Siennica Różana
Siennica Różana 265 A
22-304 Siennica Różana 
    tel. 82 575-92-81
fax. 82 575-99-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Godziny urzędowania:
poniedziałek-piątek 7.30-15.30
Konto: 83 8200 1021 2003 2100 0606 0029
                                          Biuletyn
Informacji
Publicznej

Ostatnio dodane

Ortografia nie taka straszna – o zmaganiach konkursowych słów kilka

Uczniowie klas III-VI mieli okazję popisać się swoimi umiejętnościami ortograficznymi i interpunkcyjnymi. W czwartek 19 lutego najlepsi z nich uczestniczyli w Gminnym Konkursie Ortograficznym im. Mikołaja Reja, który odbywał się w naszej szkole po raz pierwszy.

Konkurs składał się z dwóch części. Najpierw uczniowie pisali dyktando pt. „Siennica Różana – malownicza wieś i niezwykli ludzie”. Następnie rozwiązywali zadania ortograficzne. Nad całością czuwały p. Agnieszka Mróz i p. Monika Saluk. Panowała atmosfera skupienia i wytężonej pracy.

Komisja konkursowa sprawdziła prace i wyłoniła zwycięzców. Dzień później podczas uroczystego apelu ogłoszono wyniki. I miejsce zajął Maciej Borzęcki z klasy V II miejsce – Izabela Bobel z klasy VI b III miejsce – Oliwia Chadaj z klasy III

Wyróżnienia zdobyły Gabriela Cygańczuk z klasy VI b i Aleksandra Chadaj z klasy III. Gminny Konkurs Ortograficzny odbył się pod patronatem Wójta Gminy Siennica Różana pana Leszka Proskury. Wspierał uczniów podczas zmagań konkursowych, a dzień później wręczył nagrody i dyplomy najlepszym. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki książkowe i dyplomy uczestnictwa. Jesteśmy dumni z naszych koleżanek i kolegów. Gratulujemy!!!