Get Adobe Flash player
  Urząd Gminy Siennica Różana
Siennica Różana 265 A
22-304 Siennica Różana 
    tel. 82 575-92-81
fax. 82 575-99-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Godziny urzędowania:
poniedziałek-piątek 7.30-15.30
Konto: 83 8200 1021 2003 2100 0606 0029
                                          Biuletyn
Informacji
Publicznej

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Siennicy Różanej

Dzień Edukacji Narodowej jest co roku okazją do podziękowań nauczycielom i pracownikom szkoły za ich codzienny trud i troskę o dobro uczniów. Jest też świętem całej społeczności szkolnej. Tak było również w tym roku szkolnym. 15 października odbyła się uroczysta akademia z tej okazji.

Uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum pod czujnym okiem i przy wsparciu nauczycieli przygotowali uroczystość, podczas której pokazali, jak ważna jest w życiu edukacja. Pieśnią i słowem podkreślili wyjątkowy charakter tego dnia. W kierunku nauczycieli popłynęło wiele ciepłych słów.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Dariusz Michalak, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Wyrazem tego stały się nagrody dyrektora dla nauczycieli.

Głos zabrał też Pan Leszek Proskura Wójt Gminy Siennica Różana. Podziękował pedagogom za ich zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pan Wójt wręczył swoje nagrody dla dyrekcji Zespołu Szkół.

Głos zabrali także zaproszeni goście, którzy zgodnie podkreślali wagę nauki i niezwykłą rolę nauczyciela w kształtowaniu charakterów i postaw młodych ludzi.