Get Adobe Flash player
  Urząd Gminy Siennica Różana
Siennica Różana 265 A
22-304 Siennica Różana 
    tel. 82 575-92-81
fax. 82 575-99-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Godziny urzędowania:
poniedziałek-piątek 7.30-15.30
Konto: 83 8200 1021 2003 2100 0606 0029
                                          Biuletyn
Informacji
Publicznej

Wydarzenia

Turniej piłki nożnej 1vs1

W dniu 22 listopada 2019 r. nasi zawodnicy z klas 1-3 wzięli udział w turnieju 1 vs 1. Podczas turnieju mogliśmy obejrzeć wiele strzelonych bramek. Była radość po zwycięstwie oraz rozczarowanie po porażce. Nie możemy jednak zapominać, że przede wszystkim w tym wieku najważniejsza jest dobra zabawa. Sama rywalizacja jest sprawą drugorzędną. Naszym zawodnikom życzymy dalszego rozwoju oraz samozaparcia w stawaniu się coraz to lepszymi zawodnikami.

Czytaj więcej...

X Ogólnopolski Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Siennicy Różanej RYTM 2019

20 października 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej odbyła się dziesiąta już edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Siennicy Różanej RYTM.

Czytaj więcej...

I Turniej Jednostek OSP w Piłce Nożnej

Wójt Gminy Siennica Różana oraz OSP Siennica Różana

serdecznie zapraszają na

I Turniej Jednostek OSP w Piłce Nożnej,

który odbędzie się w niedziele 28 lipca 2019 r. o godz. 13.00

na Orliku przy Urzędzie Gminy w Siennicy Różanej. 

Zakończenie roku akademickiego 2018/2019 UTW

 

6 lipca 2019 r. słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Siennicy Różanej zakończyli ósmy rok kształcenia.

Ze względu na nieobecność pani Prezes UTW Anny Fornal spotkanie poprowadził pan Dariusz Turzyniecki – koordynator UTW. Serdecznie powitał pana Leszka Proskurę Wójta Gminy, któremu podziękował za wsparcie i udzielaną wszechstronną pomoc w działaniach UTW. Powitał też słuchaczy UTW.

Czytaj więcej...

Inauguracja Wakacyjnej Akademii Kultury

1 lipca 2019 roku w siedzibie Centrum Kultury w Siennicy Różanej uroczyście zainaugurowano Wakacyjną Akademię Kultury, realizowaną przez Centrum Kultury w Siennicy Różanej w ramach programu Kultura-Interwencje 2019 ze środków finansowych Narodowego Centrum Kultury.

Czytaj więcej...

Wykład p. dr Wiesława Krajewskiego pt. ,,Meteoryty w zasięgu ręki”

 

Dnia 13 czerwca 2019 r. słuchacze UTW w Siennicy Różanej spotkali się po raz kolejny, by wysłuchać ciekawostek dotyczących wiedzy o wszechświecie, a mianowicie o meteorytach. A wiedzę z tej dziedziny przekazał w swojej prelekcji popartej prezentacją multimedialną p. dr Wiesław Krajewski – prezes Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii Oddział w Lublinie, który pasjonuje się meteorologią, czyli fizyką atmosfery. Słuchacze poszerzyli swoją wiedzę z dziedziny astronomii.

Czytaj więcej...

Zawody wędkarskie Trout Area Master Cup 2019

W dniu 28.04.2019 r. w Siennicy Różanej odbyły ogólnopolskie się Zawody wędkarskie o nazwie: Trout Area Master Cup 2019. Zawody zorganizowane przez chełmskie stowarzyszenie pasjonatów wędkarstwa: spinning-team.pl oraz Centrum wędkarskie Rybka z Lublina.

Czytaj więcej...

SIENNICKI SZACH PO RAZ PIĄTY

14 kwietnia w rozegrano V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana SZACH 2019.

Czytaj więcej...

Wykład pt. „Wejście Polski do NATO w aspekcie lotnictwa polskiego”

 

W niedzielę 7 kwietnia 2019r. słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Siennicy Różanej wysłuchali wykładu generała brygady pilota dr inż. Ryszarda Hacia.

Był to jeden z najciekawszych wykładów, ponieważ przybliżył słuchaczom aktualne sprawy obronności kraju nie tylko powietrznej.

Gen. Ryszard Hać przedstawił na początku zagadnienia związane z przystąpieniem Polski do tego paktu, a tytuł programu jest odpowiedzią: „Partnerstwo dla pokoju”.

Czytaj więcej...

Zebrania Sołeckie 2019

W dniu 7 marca 2019 roku miało miejsce ostatnie zebranie sołeckie w Gminie Siennica Różana. Podczas tegorocznych zebrań wybrano sołtysów oraz przedstawicieli rad sołeckich. Poniżej przedstawiamy wyniki głosowań w poszczególnych wioskach według kolejności spotkań, w jakiej się odbyły:

 

Czytaj więcej...

Zaproszenie na spektakl "Betlejem Polskie"

 

Już w sobotę 9 lutego 2019 r. o godz. 18.00.

Centrum Kultury w Siennicy Różanej zaprasza

na spektakl "BETLEJEM POLSKIE"

w wykonaniu Teatru Pokolenie z Opola Lubelskiego.

Zapraszamy!!!

Fotorelacja Koncertu Noworocznego

 

20 stycznia 2019 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy miała miejsce kolejna edycja Koncertu Noworocznego. Była to okazja do spotkania z zaangażowanymi społecznie mieszkańcami gminy oraz życzliwymi dla niej gośćmi.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Koncert Noworoczny

Wójt Gminy Siennica Różana

serdecznie zaprasza

na  Koncert Noworoczny,

który odbędzie się w hali sportowej

Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego

w Siennicy Różanej dnia 20 stycznia 2019 r. o godzinie 14.00

Czytaj więcej...

UTW w listopadzie 2018 r.

 

Listopad 2018 r. zapisał się w pamięci słuchaczy UTW wieloma wydarzeniami, które dostarczyły miłych przeżyć i budziły refleksje.

Czytaj więcej...

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 słuchaczy UTW w Siennicy Różanej

 

Uroczystość inauguracyjną UTW w Siennicy Różanej w dniu 14.10.2018 r. rozpoczęto odśpiewaniem hymnu „Gaudeamus igitur…” i powitaniem gości, wśród których znalazł się m.in. wójt gminy Siennica Różana p. Leszek Proskura, starosta krasnostawski p. Janusz Szpak, senator RP p. Józef Zając, prof. dr hab. p. Andrzej Dąbrowski, prorektor Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie p. dr Beata Fałda, p. doktor Danuta Siwek, prezes Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Siennickiej p. Feliksa Głowacka, dyrektor Zespołu Szkół Kształcenia Rolniczego p. Stanisław Buk, dyrektor Centrum Kultury p. Andrzej Misiura i prezes LGD „Krasnystaw Plus” p. Dorota Sawa.

Czytaj więcej...

Podkategorie