KATEGORIA: Aktualności

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Aktualności
Opublikowano: 24 października 2019, admin

VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana „RYTM” 2016

        VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016

    23 października 2016r. w godzinach wieczornych zakończył się VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana – Rytm 2016. Dzień pełen był dobrej muzyki, energetycznych latynoskich rytmów i klasycznych standardów. Królowała młodość, wdzięk, piękne kostiumy, wymyślne makijaże, a przede wszystkim taniec w stylu standardowym i latynoamerykańskim.

Poziom taneczny turnieju bardzo wysoko oceniła komisja sędziowska i ogólnopolskie forum taneczne. Sprawiło to radość Chełmskiemu Centrum Tańca RYTM i Wójtowi Gminy Siennica Różana – organizatorom turnieju, który mamy nadzieję, odbędzie się również w przyszłym roku.

Impreza zyskała wielu sponsorów, darczyńców i patronów w tym honorowy patronat Marszałka Województwa Lubelskiego. Wśród innych sponsorów należy wymienić Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie, Ośrodek Szkolenia Kierowców – Józef Staszak, Vi-Art – Jacek Żelisko. Patronami medialnymi były:, Nowy Tydzień oraz Super Tydzień Chełmski.

W turnieju wzięło udział prawie 120 par z różnych klubów i szkół tańca z Polski i z zagranicy, rywalizując o tytułową nagrodę. Podczas Wieczornej Gali mogliśmy również podziwiać Zespół Pieśni i Tańca uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie „Jawor”. Turniej odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego specjalnie przygotowanej na tę uroczystość. Dla oddania chociaż namiastki klimatu jaki panował przez cały turniej, prezentujemy galerię wszystkich bloków na jakie podzielony był VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana „RYTM” 2016.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, oraz sponsorom bez których nie udało by się zorganizować tak wspaniałej imprezy.

Wyniki klasyfikacji turnieju: http://baza.taniec.pl/?v=turnieje_pary&w=3810

Zapraszamy na naszą stronę , gdzie znajduje się pełna galeria zdjęć z turnieju.

Link: https://www.facebook.com/siennicarozana/