Gmina Przyjazna Środowisku

Aktualności
Opublikowano: 3 stycznia 2020, admin

Siennicki szach po raz piąty

14 kwietnia w rozegrano V Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana SZACH 2019.

W kategorii open pierwsze miejsce zajął Wojciech Bolesta (Żółkiewka), drugie Remigiusz Stańczuk i trzecie Andrzej Sosnowski (Krasnystaw).

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył Maciej Stańczuk, w kategorii szkół podstawowych najlepszą zawodniczką była Karina Marek, a wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Mikołaj Drozd, a kolejne Kamil Baran i Mikołaj Marek. Puchar najmłodszego zawodnika zdobył Marcin Bielak, a puchar najlepszego zawodnika gospodarzy Adam Jakubiec z Siennicy Królewskiej Dużej.

Turniej zorganizowano przy współpracy klubów szachowych z Krasnegostawu, Fajsławic i Żółkiewki.

Nagrody wręczyli: sędzia tegorocznego Turnieju Zbigniew Bednarczyk z Fajsławic, sekretarz gminy Dariusz Turzyniecki i dyrektor CK Andrzej Misiura.

Źródło: kulturasiennica.pl