KATEGORIA: Aktualności

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Aktualności


Opublikowano: 12 marca 2020, admin

INFORMACJA W SPRAWIE KORONAWIRUSA

W związku z kolejnymi zakażeniami koronawirusem w naszym kraju oraz przypadkami zakażenia w województwie lubelskim, apelujemy o zachowanie zasad higieny i stosowanie się do zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Wizyty we wszystkich instytucjach publicznych prosimy ograniczyć do wyjątkowych, bardzo istotnych przypadków.

Przypominamy, że wpłat z tytułu opłat skarbowych, podatków i opłat za odbiór odpadów komunalnych można dokonywać za pośrednictwem bankowości internetowej, na wskazane w dokumentach indywidualne konta bankowe. Inne sprawy zaleca się załatwiać drogą korespondencyjną, telefoniczną bądź elektroniczną.

Apelujemy też do osób, które wróciły z krajów objętych koronawirusem np. Włoch, Francji, Niemiec, Hiszpani aby pozostały w domach, nie pojawiały się w miejscach publicznych bagatelizując powagę sytuacji. Zaznaczamy, że stanowią oni zagrożenie dla zdrowych mieszkańców naszej gminy.

Przypominamy, że w przypadku pogorszenia stanu zdrowia związanego z podejrzeniem wystąpienia koronawirusa należy kontaktować się całodobową infolinią NFZ: 800 190 590.

W związku z powyższym prosimy o zachowanie zdrowego rozsądku i zastosowanie się do zaleceń Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie.