KATEGORIA: GOPS

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

GOPS


Opublikowano: 3 listopada 2020, admin

Komunikat GOPS do mieszkańców Gminy Siennica Różana

KOMUNIKAT

W związku z zagrożeniem wynikającym z rosnącej liczby zachorowań spowodowanych koronowirusem SARS-CoV-2 oraz obecną sytuacją epidemiczną w kraju informujemy o istotnych zmianach w funkcjonowaniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siennicy Różanej. Ośrodek pracuje i realizuje wszystkie zadania własne gminy o charakterze obowiązkowym oraz  zlecone z zakresu administracji rządowej, jednak z uwagi na bezpieczeństwo klientów i pracowników, zostają wprowadzone istotne ograniczenia w bezpośredniej obsłudze klientów, związane ze wzmożonym reżimem sanitarnym. Zalecamy przede wszystkim kontakt elektroniczny i telefoniczny.

Dla klientów, którzy muszą załatwić sprawę w trybie pilnym, zalecamy kontakt telefoniczny i umówienie się na konkretną godzinę.

Przypominamy, że:

  • obsługa informacyjna klientów odbywa się za pośrednictwem kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu: 82 575 92 16 i poczty elektronicznej: gops_siennica@pro.onet.pl
  • za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP) Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Siennicy Różanej (adres: GOPSSiennica) dostępnej na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP)
  • za pośrednictwem operatora pocztowego.