KATEGORIA: Aktualności

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Aktualności
Opublikowano: 17 marca 2021, admin

Nagrody za walentynkowe piosenki przyznane

Centrum Kultury w Siennicy Różanej rozstrzygnęło konkurs „Piosenek Walentynkowych”. Lista laureatów jest już ogłoszona, a wręczenie nagród jest planowane na przyszły tydzień.Ze względu na pandemię koronawirusa uczestnicy zabawy przesyłali nagrane występy przez internet. Prezentacje oceniło jury, które przyznało po cztery nagrody i wyróżnienia.

Jurorzy najwyżej ocenili występ Natalii Kostek z Woli Siennickiej, która zaśpiewała utwór „Na jednej z dzikich plaż”. Drugie miejsce ex aequo zajęły Julia Jaśkowska z Maciejowa za „Meluzynę” i Natalia Matczuk z Zagrody za „Serduszko puka”. Jedyny wokalista wśród laureatów to Kaspian Proskura z Siennicy Różanej, który ujął jurorów wykonaniem utworu pod tytułem „Shallow”.

Na liście wyróżnionych znalazły się Hanna Frańczak z Maciejowa z piosenką „Weź nie pytaj”, Nikola Parzymies ze Stójła z utworem z bajki „Kraina lodu” i Karolina Kostek z Woli Siennickiej za „Kamień z napisem love”. Na wyróżnienie specjalne zasłużyła grupa „Słodziaki” z Punktu Przedszkolnego w Siennicy Różanej z piosenką pod tytułem „Zawsze chciałbym być”, przygotowaną pod kierunkiem Lidii Jurkiewicz i Pauliny Stasiak.

Po odbiór trofeów laureaci mogą się zgłaszać w środę 17 marca między 8.00 a 15.00 do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Siennicy Różanej, które ufundowało nagrody wspólnie ze Stowarzyszeniem Miłośników Ziemi Siennickiej.