KATEGORIA: Ogłoszenie

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Ogłoszenie


Opublikowano: 11 maja 2021, admin

Satyrycy na start

Centrum Kultury w Siennicy Różanej zachęca obecnych i byłych mieszkańców oraz inne osoby związane z Ziemią Siennicką do ujawnienia talentów satyrycznych. Propozycje można przesyłać do połowy maja, a najciekawsze mają szanse na publikację w wydawnictwach, przygotowywanych przez placówkę.
– Wiek autora nie ma znaczenia. Dowolna może być również forma zgłaszanych propozycji. Mogą to być wiersze, fraszki, opowiadania albo inne utwory humorystyczne – wylicza dyrektor Centrum Kultury w Siennicy Różanej Andrzej Misiura.

Prace opatrzone godłem trzeba dostarczyć osobiście albo pocztą na adres: Centrum Kultury w Siennicy Różanej, 22 – 304 Siennica Różana 258, lub mailem na: kulturasiennica@gmail.com.
Rozstrzygnięcie konkursu satyrycznego jest planowane na pierwszą połowę czerwca. Laureaci mogą liczyć na atrakcje nagrody, a najciekawsze prace zostaną opublikowane w Czasopiśmie Społeczno-Kulturalnym „Ziarno” lub innych wydawnictwach książkowych i wirtualnych CK w Siennicy Różanej oraz jego partnerów.

Pełny regulamin jest dostępny na stronie: kulturasiennica.pl i profilu centrum kultury na Facebook’u, a dodatkowe informacje są dostępne także telefonicznie pod numerem: 82 575 99 53.

(fot. pixabay.com)