KATEGORIA: Ogłoszenie

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Ogłoszenie


Opublikowano: 29 czerwca 2021, admin

Wakacyjne warsztaty rzeźbiarskie

Centrum Kultury w Siennicy Różanej organizuje w wakacje warsztaty rzeźbiarskie. Zajęcia będą się odbywać w dwóch grupach w pierwszych dniach lipca i już można się na nie zapisywać.

Warsztaty rzeźbiarskie w pracowni plastycznej CK w Siennicy Różanej będą oparte na technice powertex. To przyjazny dla środowiska utwardzacz tkanin, papieru, kartonu i skóry, występujący w różnych kolorach, który jest wykorzystywany nie tylko do tworzenia rzeźb, ale również obrazów, elementów dekoracyjnych i biżuterii.

Ze względu na dość precyzyjną i wymagającą formę pracy w zajęciach, mogą wziąć udział dzieci w wieku co najmniej 8 lat i dorośli.

Pierwsza grupa będzie pracować od 5 do 9 lipca, a druga – od 12 do 16 lipca. Każdego dnia zajęcia będą się rozpoczynać o 10.00 i trwać trzy godziny.

Z powodu obostrzeń, związanych z pandemią koronawirusa, warsztaty będą się odbywać zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego. Liczba miejsc jest ograniczona, a chętni mogą się zapisywać telefonicznie pod numerem: 82 575 99 53 do 1 lipca lub do wyczerpania miejsc.

 

(fot. CK w Siennicy Różanej)