KATEGORIA: Ogłoszenie

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Ogłoszenie
Opublikowano: 24 sierpnia 2021, admin

Dzień otwarty Targów Ochrony Granic GRANICE 2021

Pokazy służb mundurowych, wystawa techniki Straży Granicznej, wystawa statków powietrznych – to tylko część atrakcji, która czeka na Zwiedzających, którzy wezmą udział w Dniu otwartym Targów Ochrony Granic GRANICE w dniu 28 sierpnia 2021 roku w Depułtyczach Królewskich koło Chełma.

 

Zobacz, jak wygląda praca służb chroniących polskie granice

 

Dzień Otwarty Targów Ochrony Granic „GRANICE 21” to nie lada gratka dla Zwiedzających. Wydarzenie będzie obfitowało w wiele interesujących pokazów, które pozwolą poznać pracę Straży Granicznej, Krajowej Administracji Skarbowej, a także innych służb zaangażowanych w ochronę polskich granic.

 

Największą atrakcją będą niewątpliwie dynamiczne pokazy służb mundurowych, wystawa statków powietrznych i sprzętu naziemnego, skok spadochronowy, pokaz startu i misji drona „Łoś” i pokazy pracy psów służbowych SG i KAS. Wśród atrakcji pokaz startu i lotu paralotni, a także koncert i musztra orkiestry reprezentacyjnej Straży Granicznej.

 

Dzień otwarty będzie połączony z wyjątkowym jubileuszem Straży Granicznej. W tym roku ta formacja obchodzi 30-lecie istnienia. Podczas pokazów oraz w przestrzeni wystawienniczej będzie można zapoznać się jak wygląda praca funkcjonariuszy stojących na straży granic naszego państwa.

 

Spotkajmy się w Depułtyczach Królewskich

 

W tym roku wyjątkowo spotykamy się na lotnisku Centrum Lotniczego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej Chełm w Depułtyczach Królewskich. Pokazy rozpoczną się o godzinie 11:00. W przerwie między pokazami warto odwiedzić przestrzeń wystawienniczą, gdzie będzie prezentowana Wystawa Techniki Straży Granicznej.

 

Na stoiskach wystawowych prezentowane będą również najbardziej nietypowe towary zatrzymane przez KAS przy próbach przemytu oraz pokazy chemiczne przygotowane przez laboratorium celne.

 

Dzień otwarty Targów Ochrony Granic GRANICE to doskonała okazja do spędzenia dnia w gronie rodziny. Serdecznie zapraszamy!

Dzień otwarty Targów Ochrony Granic Granice 2021

28 sierpnia 2021, godz. 11:00-16:00

Centrum Lotnicze PWSZ Chełm

Depułtycze Królewskie 55 k. Chełma

WSTĘP WOLNY! (bez ograniczeń wiekowych)