KATEGORIA: Aktualności

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Aktualności
Opublikowano: 2 listopada 2021, admin

Jubileusz „Złotych par”

„Prawdziwą miłość poznaje się nie po sile, lecz po czasie jej trwania”. Znaczenie słów Roberta Poulet’a doskonale rozumieją małżonkowie z gminy Siennica Różana, którzy wspólnie obchodzili „Złote Gody”. Podczas uroczystości w miejscowym urzędzie jubilaci odebrali życzenia, gratulacje i medale, przyznane przez prezydenta RP.

Przedstawiciele gminnych i powiatowych władz samorządowych, zwracając się do jubilatów, wyrażali swój szacunek dla nich oraz nawiązywali do wartości podtrzymujących więzi małżeńskie. Życzyli bohaterom spotkania kolejnych jubileuszy oraz wielu wspólnych lat życia w zdrowiu i radości najbliższych.

Co najmniej 50-letnim stażem małżeńskim mogą się poszczycić: Wanda i Lucjan Zającowie, Wanda i Józef Morkowie, Janina i Władysław Maleszowie, Janina i Wacław Dzikowie, Alina i Stanisław Skrzypowie, Halina i Tadeusz Trykszowie, Teresa i Henryk Mochniejowie, Grażyna i Edward Kargulowie, Maria i Tomasz Surułowie, Henryka i Stanisław Patyrowie, Anna i Stanisław Karwanowie, Adela i Marian Nowosadowie, Alicja i Adam Proskurowie, Jadwiga i Mieczysław Szornalowie, Danuta i Jan Kuperowie, Bogumiła i Jerzy Głowaccy, Zofia i Marian Żołnaczowie oraz Teresa i Bogusław Kubikowie.

Gratulacje, życzenia i medale za „długoletnie pożycie małżeńskie”, wręczali wójt gminy Siennica Różana Leszek Proskura, starosta krasnostawski Andrzej Leńczuk i przewodniczący rady gminy Piotr Banach.

Jubilaci otrzymali także muzyczny prezent w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej w Siennicy Różanej.

 

 

 

 

(fot. Przemysław Sarzyński)