KATEGORIA: Ogłoszenie

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Ogłoszenie
Opublikowano: 2 września 2022, admin

Parkolandia zaprasza

Niebawem skończą się wakacje, a rozpocznie nowy rok szkolny. By najmłodsi mieszkańcy gminy Siennica Różana w dobrej formie i w dobrych humorach podjęli nowe obowiązki, miejscowe centrum kultury zaprasza dzieci i młodzież na festyn w parku przy amfiteatrze. Zabawa w „Parkolandii” odbędzie się w sobotę 3 września, ale organizatorzy już ujawnili listę atrakcji, które czekają na gości.

Będziemy się bawić, odpoczywać i dobrze nastawiać psychicznie do nowych wyzwań, jakie czekają uczniów po wakacjach. Impreza jest otwarta dla wszystkich, natomiast atrakcje będą dostępne za darmo dzięki wsparciu lokalnych firm i przedsiębiorców oraz i gminnych władz samorządowych – zapowiada dyrektor Centrum Kultury w Siennicy Różanej Agnieszka Poźniak.

Będą dmuchane zjeżdżalnie, karuzela, przejażdżki konne, pokazy służb mundurowych i znakowanie rowerów oraz słodki poczęstunek, który przygotowują dla gości uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej.

W programie są również zabawy z animatorami i bańkami mydlanymi oraz karaoke. Swoje stoisko edukacyjne na festynie będzie mieć również Nadleśnictwo Krasnystaw, które zaprasza do udziału w konkursach z nagrodami.

Sobotnia zabawa w parku przy amfiteatrze w Siennicy Różanej rozpocznie się o 15.00. Jej pomysłodawcy przyznają, że jeśli frekwencja będzie wysoka, a opinie uczestników pozytywne, takie festyny mogą trafić na stałe do kalendarza letnich imprez plenerowych.

(fot. CK w Siennicy Różanej)