KATEGORIA: Ogłoszenie

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Ogłoszenie
Opublikowano: 23 września 2022, admin

Anielski konkurs plastyczny

Jakie ma zadania i jak może wyglądać „praca” anioła”? Plastyczne propozycje odpowiedzi na te pytania młodzi mieszkańcy regionu mogą zgłosić do wojewódzkiego konkursu „Mój anioł”. Uczestnicy artystycznych zmagań z gminy Siennica Różana mogą skorzystać przy tym z pomocy instruktorki miejscowego centrum kultury, która zaprasza na zajęcia w sobotę 23 września. Spotkanie dla dzieci w wieku co najmniej 7 lat rozpocznie się o 10.00, a poprowadzi je instruktorka plastyki Centrum Kultury w Siennicy Różanej Sylwia Kiełbasa. Chętni mogą się zgłaszać telefonicznie pod numer: 82 575 99 53.

Powstałe podczas zajęć prace zostaną przekazane do Młodzieżowego Domu Kultury w Krasnymstawie, który organizuje konkurs razem ze Stowarzyszeniem Przyjaciół MDK „Dzieci z pasją”.

To już dziesiąta edycja artystycznych zmagań, które tym razem odbywają się pod hasłem „Spotkanie z Aniołem”. Prace mogą dotyczyć osobistych skojarzeń i refleksji, ale organizatorzy zachęcają, by w obecnym czasie, trudnym m.in. ze względu na zagrożenie zdrowia i życia, zwrócić uwagę na postawy społeczne i obywatelskie oraz poczucie odpowiedzialności i wzorce godne naśladowania.

Konkursowe propozycje będą oceniane w kilku kategoriach wiekowych, od przedszkolaków po uczniów ze szkol ponadpodstawowych, a pełny regulamin można znaleźć na stronie: www.mdk-krasnystaw.pl.

(fot. CK w Siennicy Różanej)

Więcej na www.ias24.eu
ias24.eu