KATEGORIA: Ogłoszenie

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Ogłoszenie


Opublikowano: 20 października 2022, admin

Jesień idzie przez park

Jesień to nie tylko chłód, słota i wiatr. Jeśli pokazuje swoje piękniejsze oblicze, zachwyca barwnymi liśćmi mieniącymi się w promieniach słońca czy babim latem. I jedna i druga odsłona jesieni są inspiracją dla miłośników fotografowania. Ci z gminy Siennica Różana mogą zgłosić ciekawe ujęcia w konkursie pod hasłem „W kolorze pór roku – Jesień”, organizowanym przez miejscowe centrum kultury i bibliotekę publiczną. W konkursie mogą wziąć udział osoby w wieku co najmniej 13 lat, które samodzielnie wykonają zdjęcia przedstawiające miejsca, przyrodę lub inne ujęcia jesieni w ciekawej kolorystyce. – Temat można potraktować również metaforycznie – podkreślają organizatorzy konkursu.

Każdy może zgłosić maksymalnie trzy fotografie, które trzeba przesłać do końca października do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Siennicy Różanej. Jury oceni propozycje w dwóch kategoriach, autorów między 13 a 18 rokiem życia i powyżej 19 lat, a wyniki ogłosi na początku listopada.

Pełny regulamin konkursu jest dostępny na stronie: www.kulturasiennica.pl i na profilu placówki na Facebook’u, a dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 82 575 99 53.

(fot. CK w Siennicy Różanej)

Więcej na www.ias24.eu
ias24.eu