KATEGORIA: Ogłoszenie

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Ogłoszenie
Opublikowano: 14 lutego 2023, admin

Zbiórka na leczenie dla Kubusia Łukaszewskiego

Drodzy mieszkańcy naszej gminy zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na leczenie Kubusia Łukaszewskiego. Jest on synem dawnej mieszkanki naszej gminy Kasi z domu Manachiewicz gdzie większość życia spędziła w  Siennicy Królewskiej Małej. Mimo iż obecne mieszka w Siennicy Nadolnej jednak tutaj chodziła do szkoły czy kościoła.  Kubuś, choć ma cztery latka do tej pory nie mówi. Choruje na autyzm przez co ma problemy z postawą, równowagą, koordynacją, komunikacją, wymaga terapii i wizyt u wielu specjalistów. Na dzień dzisiejszy nie stać rodziców na leczenie prywatne a przy tej chorobie liczy się każdy dzień rehabilitacji i intensywnego leczenia. Warto pomagać bo dobro wraca pamiętajmy, że nadzieja umiera ostatnia i Kasia usłyszy od swojego synka upragnione słowa MAMO KOCHAM CIĘ

 

Wójt Gminy Siennica Różana Leszek Proskura, Przewodniczący Rady Piotr Banach, Sekretarz Gminy Dariusz Turzyniecki wraz z przedstawicielami wsi Siennica Królewska Mała Radną Marią Jeleń i Sołtys Ewą Repeć proszą o wsparcie.

 

Datki można wpłacać na konto fundacji pod wskazanym linkiem https://www.siepomaga.pl/jakub-lukaszewski bądź przekazać darowiznę na konto Banku Millennium 85 1160 2202 0000 0001 9214 1142 Fundacja “Serca dla Maluszka” Tytułem: 2796 Jakub Łukaszewski dodatkowo można przekazać 1,5%  podatku NR KRS 0000387207 cel szczegółowy: 2796 Jakub Łukaszewski