KATEGORIA: Aktualności

Fotogaleria

Gmina przyjazna środowisku

Gmina Przyjazna Środowisku

Aktualności
Opublikowano: 27 marca 2023, admin

Folk, pop, punk i rock w Dworze Sztuki

Tylko w tym miesiącu w Dworze Sztuki w Siennicy Różanej zagrali „Skubas” oraz trio Mr Krime, Dowgiałło i Bolan z Krakowa. W sobotę 25 marca wystąpił piosenkarz i autor tekstów z Londynu Tim Brooks.

W swoim repertuarze artysta nawiązuje do muzyki m.in. Bruce’a Springsteen’a, Boba Dylana, Frank’a Turner’a i Brian’a Fallon’a oraz brzmienia głosów Chris’a Cornella czy Kelly’ego Jones’a. Do tej pory Tim Brooks koncertował w Wielkiej Brytanii i Europie, występując w różnych okolicznościach. Występował choćby na imprezach w ogrodach na zamożnych przedmieściach Hamburga, w palarniach w Amsterdamie, arenie O2 w Londynie w ramach festiwalu StoneFree oraz schronisku młodzieżowych w słoweńskiej Ljubljanie.

Oprócz własnej twórczości artysta współpracuje z rumuńskimi liderami list przebojów i muzykami country z Nashville oraz producentami muzycznymi z Niemiec.

Tom Brooks ma w planach wydanie debiutanckiego albumu „I Saw A Monster”. Płytę zapowiada EP-ka „3LS”, która już teraz jest dostępna na wszystkich platformach streamingowych.